PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38548}

24 godziny

24
7,4 18 355
ocen
7,4 10 1 18355
6,8 6
ocen krytyków
24 godziny
powrót do forum serialu 24 godziny

zakończenie 1 sezonu

ocenił(a) serial na 8

1.Czy ktoś może mi wyjaśnić jak zginęła zona Bauera? Kto ja zabił? Nina na pewno tego nie zrobiła, zostawiła ją związana i zakneblowaną i pożegnała słowami, żeby się nie martwiła bo wkrótce ktoś ja odnajdzie.
2. Dla kogo pracowała Nina? W ostatnim odcinku była mowa, że ma powiązania z Niemcami.
3. Jak to jest, ze Nina przez prawie cały pierwszy sezon walczyła przeciwko terrorystom (a właściwie przeciwko pierwszej grupie wydatnie pomagając Jackowi) a pod koniec okazuje się, ze współpracowała z Serbami? Pierwsza grupa terrorystów działała na zlecenie Serbów, dlaczego nie wiedzieli, że Nina jest po ich stronie? Kazali Jackowi ją zastrzelić. Jaki to miało sens by zabijać swoja agentkę?

derwiszx

Obejrzałeś następne sezony? Myślę, że już znasz odpowiedzi przynajmniej na pierwsze 2 pytania. ;-)

ocenił(a) serial na 8
Maniek2008

Obejrzalem wszystkie sezony.
Na pierwsze pytanie nie znalazłem odpowiedzi bo pojawila sie sprzeczność. Na koniec pierwszego sezonu widac było, że Nina pozostawiła żone Bauera żywą a w dalszych sezonach przyznała się do jej zabicia. Dla mnie to jest niekonsekwencja scenariusza.

derwiszx

Może nie było to pokazane, a ja nie pamiętam już wszystkich szczegółów, ale powiedzmy, że Nina strzeliła do Teri, a ta umarła po jakimś czasie (krwotok wewnętrzny). Nie wszystko musi być zawsze pokazane, a taka opcja wydaje się prawdopodobna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones