Nikita
powrót do forum 3 sezonu

Gdzie można obejrzeć online sezony 3-5?

malami903

juz byla o tym mowa na forum, nawet calkiem niedawno, poszukaj, ale szkoda takiego serialu na jakosc online!

nicknickowy

Szukałam na forum i tam za wiele nic nie ma ;/ A nie chce ściągnąć tego...a online da się oglądać, a jakoś nie jest aż taka zła.
Przeszukałam większość stron i są tylko sezony 1,2 i z 3 sezonu są tylko dwa odcinki ;/
Może jednak ktoś wie czy reszta jest gdzieś do obejrzenia, bo bardzo możliwe, że Ja pominęłam jakąś stronę....;P

malami903

a zalezy ci na napisach/lektorze? sprawdzilam i rzeczywiscie ciezko o te sezony online, sa ale takie ktorych nie da sie ogladac w europie, a np tylko w usa :/ jesli chcesz moge podzielic sie swoimi sezonami, podaj mi maila jesli chcesz.

nicknickowy

Naprawdę szukałam ich już chyba wszędzie...znalazłam kilka odcinków 3. sezonu, ale bez dzwięku...szczerze takie nieme są nie do obejrzenia ;/
Więc była bym wdzięczna, gdybyś się ze mną podzieliła ;]
Mój e-mail ; malami903@o2.pl

malami903

też ich wszędzie szukam ... i nic z tego 2 pierwsze sezony szybko "pochłonęłam" byłabym wdzięczne jesli mi też byście wyslali to co macie mój email to : monika157@o2.pl
bardzo dziękuję:)

ocenił(a) serial na 9
MisioPysioPtysio

Zajrzyj tutaj http://tv.blinkx.com/show/la-femme-nikita/EaRIMCqVq-BxHlQEXJ7feXnvT-A#s1e1.O ile pamiętam wszystkie sezony do obejrzenia za darmo w wersji angielskiej.Bardzo dobra jakość :)

RolandGilead

i jak? znalezliscie w tym linku co chcieliscie? :)

nicknickowy

a masz napisy pl czy tylko ang wersje?

ineska2

ja? sezony i napisy pl

ocenił(a) serial na 6
nicknickowy

Czy ze mną również mogłabyś się podzielić swoimi sezonami? Bardzo zależy mi na tych niedostępnych, od 3x02 w górę...
mój e-mail: ollusia@gmail.com
Z góry dziękuję :)

nicknickowy

oh, bo ja też mam, ale te nieme, a te mnie nie interesują...
ineska2@op.pl - czy dostałabym taki prezent pod choinkę (na maila), w postaci sezonów z głosem i napisami? 3-5
oczywiście, jeśli masz na to czas i chęci....
wdzięczna byłabym Ci do śmierci

ineska2

na viptelenovelas ten serial jest właśnie dodawany i beda wszystkie sezony z pl napisami

ocenił(a) serial na 6
nicknickowy

Czy mi też mógłby ktoś wysłać sezony 3-5?
mkd_l@op.pl
Będę wdzięczna i z góry dzięki :)

kara182

A w jaki sposób wyśle ci ponad 20gb na e-mail???
zarejestruj sie na stronie ktora wyżej podałam viptelenovelas . pl - bez spacji tam sa te odc :)
jak chcesz wiecej wiedzieć to pisz mika _ nikitka @ o2. pl --bez spacji

nikitka19872

Podbijam! Czy jest gdzieś możliwość obejrzenia tego serialu online??? Napisy albo lektor, obojętne.

PaulaK

dostepne sa odcinki, poszukaj w google :) ja znalazlam

nikitka19872

no znalazłam tylko kilka odcinków na kinomaniaku i kilka na serialeonline...

PaulaK

na warezowych stronach poszukaj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones